Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 9

For Warrick The Happy Place Art Imitates Life
csi-sezon 9-For Warrick

Zrozpaczeni po śmierci Warricka koledzy z laboratorium kryminalistycznego próbują wyjaśnić zagadkę jego zabójstwa. W biurze Grissoma zjawia się Sara usłyszawszy tragiczne wieści. Szeryf, prawdziwy zabójca, (o którym nie wiedzą śledczy) prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci Warricka.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-The Happy Place

Nick i Catherine prowadzą śledztwo w sprawie śmierci kobiety i próbują odkryć dlaczego ofiara wyskoczyła z balkonu skoro miała niedługo wyjść za mąż. Grissom bada morderstwo kobiety znalezionej w alejce. Sprawa staje się trudniejsza, gdy odkrywa, że w czasie zabójstwa z ofiarą było jej 2-letnie dziecko.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Art Imitates Life

Śledczy badają sprawę morderstw ofiar, które zostały upozowane. Pewien artysta zostaje jednym z podejrzanych, gdy okazuje się, że jego modelki pozowały jako zwłoki do jego obrazów. Ecklie zatrudnia nowego CSI, Riley Adams, zjawia się również psycholog, aby pomóc grupie po śmierci Warricka.

Streszczenie odcinka
Let It Bleed Leave Out All the Rest Say Uncle
csi-sezon 9-Let It Bleed

Nick i Riley są świadkami napadu na sklep przeprowadzonego przez mężczyznę w stroju policjanta. Zaraz po tym, muszą pomóc reszcie ekipy rozwiązać zagadkę śmierci młodej kobiety, córki bosa narkotykowego, którego szuka FBI, CIA i DEA. Z kamery monitorującej dowiadują się, że dziewczyna została wyrzucona z klubu przez ochroniarzy wcześniej tej nocy. Odwiedzając z Riley klub, Cath zastaje tam swoją córkę Lindsey z fałszywym ID.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Leave Out All the Rest

Policja wraz z ekipą śledczych znajduje podczas ulewnego deszczu ciało młodego mężczyzny ze zmasakrowaną twarzą. Wszelkie poszlaki wskazują, że zbrodnia miała charakter sado-masochistyczny. W tym samym czasie Grissom przeżywa odejście Sary. Sprawa morderstwa zawiedzie go w progi starej przyjaciółki Lady Heather. Z czasem okazuje się, że nie był to prawdziwy powód wizyty Grissoma...

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Say Uncle

Ekipa CSI prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa dwójki Koreańczyków ( mężczyzny, który tego samego dnia został zwolniony z więzienia i niezidentyfikowanej kobiety) podczas imprezy w koreańskiej dzielnicy. W trakcie oględzin miejsca zbrodni okazuje się, że potencjalny jedyny świadek - kilkuletni chłopiec - zaginął.


Streszczenie odcinka
Woulda, Coulda, ShouldaYoung Man with a Horn 19 Down (1)
csi-sezon 9-Woulda, Coulda, Shoulda

1)Greg i Riley prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa kobiety, której mąż był oskarżony o zabójstwo 12 lat wcześniej. 2) Nick zajmuje się sprawą śmierci 2 młodych mężczyzn w wypadku samochodowym. 3) Grissom odwiedza miniaturowego zabójcę w ośrodku psychiatrycznym dla osób skazanych.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Young Man with a Horn

Znaleziono zwłoki młodej czarnoskórej dziewczyny - gwiazdy muzycznego show "Overnight Sensation". Wychodzi na jaw, że dziewczyna była w ciąży z reżyserem programu. Okazuje się również że sprawa ma związek z morderstwem, które miało miejsce przed 50-cioma laty.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-19 Down (1)

Grissom oświadcza, że opuszcza zespół, a jego miejsce zajmie Catherine. Wszyscy zastanawiają się, jakie są przyczyny tej decyzji. Tymczasem ekipa zajmuje się sprawą morderstwa mężczyzny znalezionego w worku na śmieci. Ślady prowadzą do seryjnego mordercy , tzw. "Dick & Jane Killer".

Streszczenie odcinka
One to Go (2) The Grave Shift Disarmed and Dangerous
csi-sezon 9-One to Go (2)

Na miejscu, które wskazał "Dick and Jane Killer" ekipa CSI znajduje kolejne zwłoki - mężczyzny. Dodatkowo okazuje się, że żona martwego mężczyzny zaginęła. Śledczy przypuszczają, że morderca ma wspólnika. Jest to ostatnia sprawa Grissoma, który opuszcza zespół, aby odnaleźć swoją miłość - Sarę.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-The Grave Shift

Po odejściu Grissoma szefem zespołu zostaje Catherine Willows. Do śledczych dołącza jako CSI poziom 1 dr Raymond Langston, wykładowca akademicki i znawca "Dick & Jane Killer". Jako szkolenie prowadzi sprawę 1) włamania i kradzieży oraz 2) eksplozji, na miejscu której znaleziono zwęglone zwłoki.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Disarmed and Dangerous

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, zamordowanego w toalecie na stacji benzynowej, którego ramię zostało wyrwane z ciała. Okazuje się, że jest on agentem FBI działającym w ukryciu. Śledczy muszą pomóc partnerowi ofiary w znalezieniu mordercy.

Streszczenie odcinka
Deep Fried and Minty Fresh Miscarriage of Justice Kill Me If You Can
csi-sezon 9-Deep Fried and Minty Fresh

1) Nick, Riley i Langston badają sprawę śmierci managera fast foodu. Okazuje się, że nie jest to jedyne morderstwo w tej sprawie. Sprawę komplikuje fakt że większość dowodów pokrywa olej kuchenny. 2) Catherine i Greg zajmują się śmiercią kobiety przykutej do łóżka kajdankami w swoim domu. Wszystkie poszlaki wskazują na męża.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Miscarriage of Justice

Zespół zajmuje się morderstwem młodej kobiety, o które oskarżony jest kongresmen. Podczas rozprawy, w trakcie zeznań Langstona, samobójstwo popełnia szef ochrony kongresmena używając zaginionego narzędzia zbrodni - pistoletu Beretta. Ta śmierć rzuca na sprawę nowe światło i podważa dotychczasowe wnioski z dochodzenia.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Kill Me If You Can

1) Langston bada morderstwo młodego mężczyzny znalezionego w basenie na tyłach swojego domu. 2) Cath i Greg zajmują się sprawą śmierci kobiety zastrzelonej w pokoju hotelowym. 3) Nick i Riley badają sprawę morderstwa mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w samochodzie na parkingu. Okazuje się, że te 3 sprawy łącza się ze sobą.

Streszczenie odcinka
Turn, Turn, TurnNo Way Out Masacra
csi-sezon 9-Turn, Turn, Turn

Nick, Riley i Ray prowadzą sprawę śmierci 16-letniej dziewczyny. Jej historię poznajemy jako retrospekcję 3 innych morderstw, mających miejsce w motelu, w którym dziewczyna mieszkała z rodziną. Jeden ze śledczych podchodzi do sprawy bardzo emocjonalnie.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-No Way Out

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie śmierci czarnego mężczyzny, szefa straży sąsiedzkiej i 7-letniego chłopca podczas strzelaniny. W trakcie oględzin domu jednego z zamieszanych w sprawę, Riley i Ray odkrywają tajne labolatorium. Chwilę później zostają wzięci jako zakładnicy przez uczestnika strzelaniny.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Masacra

Jest to 200 odcinek serialu. Zespół śledczych zajmuje się śmiercią młodej dziewczyny. Okazuje się, że była to studentka Doktora Raymonda Langstona i prowadziła własne dochodzenie w sprawie niewyjaśnionych morderstw w świecie meksykańskich zapasów.

Streszczenie odcinka
The Descent of ManA Space Oddity If I Had A Hammer
csi-sezon 9-The Descent of Man

1) Nick i Riley zajmują się wypadkiem spadochroniarza spowodowanym wadliwym sprzętem. 2) Ray bada sprawę śmierci mężczyzny znalezionego na pustyni. Wychodzi na jaw, że był on założycielem swojego kościoła. 3) Kahterine i Greg badają przyczyny śmierci 2 mężczyzn, którzy jak się okazało zostali otruci niebezpieczną toksyną. Sprawa ta łączy się ze sprawa Nicka i Riley.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-A Space Oddity

Zespół bada sprawę śmierci producenta przeróbki serialu science-fiction z lat sześćdziesiątych na zlocie fanów serialu "Astro Guest". Pierwszymi z zespołu na miejscu zbrodni są Hudges i Wendy - zagorzali fani tego serialu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-If I Had A Hammer

Zespół bada ponownie sprawę Katherine sprzed 18 lat dotyczącą włamania połączonego z morderstwem 90-letniego czarnego mężczyzny. Okazuje się, że skazany za tą zbrodnię mężczyzna miał wspólnika, którego chronił.

Streszczenie odcinka
The Gone Dead Train Hog Heaven All in
csi-sezon 9-The Gone Dead Train

1) Katherine, Nick i Ray badają sprawę śmierci 4 osób. Okazuje się, że przyczyną śmierci jest wścieklizna. 2) Greg i Riley zajmują się sprawą domniemanego gwałtu na młodej kobiecie, która umiera w szpitalu z powodu wykrwawienia.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-Hog Heaven

Zespół bada sprawę śmierci członka gangu motocyklowego w przydrożnym barze. Okazuje się, że był to policjant działający w ukryciu, próbujący rozpracować gang zajmujący się handlem narkotykami. Wkrótce potem ginie kolejny policjant (kobieta) działający w ukryciu przy tej samej sprawie.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 9-All in

Zespół zajmuje się sprawą śmierci nieznanego mężczyzny w odludnej części Las Vegas. Okazuje się, że sprawa ma zwiazek z żetonami z zamknietego kasyna, które powinny były zostać zniszczone ponad 28 lat wcześniej.
Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013