Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 8

Dead Doll A La Cart Go To Hell
csi-sezon 8-Dead Doll

Pomiędzy Sarą i Natalie dochodzi do szamotaniny. Sarze udaje się uciec, ale nie ma zbyt wiele sił, aby oddalić się na bezpieczną odległość. Natalie znajduje wycieńczoną Sarę i wywozi na pustkowie, gdzie umieszcza ją pod wrakiem samochodu. Cała policja Las Vegas usiłuje odnaleźć Sarę. Okazuje się, że w czasie ulewnej burzy Sarze udaje się wydostać spod samochodu. Jednak wciąż nie wiadomo gdzie może sie znajdować.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-A La Cart

Pracownicy laboratorium dowiadują się, że Grissom i Sara są parą. Cały zespół pracuje nad rozpracowaniem dwóch zagadkowych morderstw. Na jednej z dróg wyjazdowych Las Vegas policjanci znajdują głowę w kasku. Niedługo później udaje się odnaleźć resztę ciała. Ofiara okazuje się entuzjastą gokatrów. Druga sprawa to morderstwo w zatłoczonej restauracji, która przyciąga swoich bywalców tym, że jest spowita w egipskich ciemnościach.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-Go To Hell

Grissom i spółka rozpoczynają sprawę morderstwa pary znalezionej w podrzędnym motelu w Las Vegas. Nieopodal hotelu policjanci znajdują części męskiej i damskiej garderoby, sprawy komplikują się, kiedy okazuje się, że ślady znalezione na łóżku należą do kogoś trzeciego, do córki zamordowanej pary. W pokoju zostają także znalezione odciski palców należące do notowanego pedofila.

Streszczenie odcinka
The Case of the Cross-Dressing Carp The Chick Chop Flick Shop Who & What
csi-sezon 8-The Case of the Cross-Dressing Carp

Zespół kryminologów pracuje nad sprawą morderstwa nastolatka, którego ciało zostało znalezione przez rybaka. Catherine i Brass pracują nad ustaleniem tożsamości kościotrupa znalezionego w ruinach zburzonego hotelu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-The Chick Chop Flick Shop

Ktoś włamał się do garderoby gwiazdy porno horroru. Nick znajduje na miejscu manekina, który okazuje się być poszukiwaną aktorką. Sekcja zwłok wykazuje, że Adams zginęła wcześniej, a siekiera wbita w jej plecy posłużyła do ukrycia prawdziwych przyczyn jej zgonu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-Who and What

W domku na przedmieściach zostają zabici chłopiec i kobieta. Na drzwiach jest krwawy odcisk dłoni. Ekipa Grissoma łączy siły z Jackiem Malonem, agentem FBI z Nowego Jorku w poszukiwaniu seryjnego mordercy. Crossover z Bez śladu.

Streszczenie odcinka
Goodbye and Good Luck You Kill Me Cockroaches
csi-sezon 8-Goodbye and Good Luck

Cath, Nick, Greg badają sprawę śmierci Keiry Dillinger, która wypadła z okna akademika. Sara i Roonie mają sprawę państwa Adama i Kim Jimenez. Sąsiedzi zgłosili awanturę w ich domu. Sara popada w depresję, przeraża ją otaczająca ją przemoc, postanawia, że nadszedł czas na poważne zmiany w jej życiu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-You Kill Me

Hodges wymyśla hipotetyczne morderstwa w laboratorium, aby dać możliwość kolegom z laboratorium "zagrania" kryminologów, lecz ukrywając prawdziwy cel zabawy. Gra Hodgesa ma coraz więcej fanów i chętnych do udziału, nawet Grissoma. Wszyscy starają się podnieść Gila na duchu po odejściu Sary.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-Cockroaches

Policjant bierze udział w pościgu za śmieciarką, której zawartość wysypuje się na drogę, pośród nich także ludzkie zwłoki. Kierowca porzuca samochód, chwilę później ginie pod kołami innego pojazdu. Warrick ma problemy w pracy, a ktoś próbuje go wrobić w morderstwo.

Streszczenie odcinka
Lying Down with Dogs Bull Grissom's Divine Comedy
csi-sezon 8-Lying Down with Dogs

Ciało członkini bogatej socjety, znanej z pracy charytatywnej, zostaje znalezione wraz ze zwłokami psów na wysypisku. Śledztwo ujawnia, że ofiara mogła być zamieszana w nielegalne interesy związane z organizacją psich walk. Warrick próbuje udowodnić, że to nie on jest mordercą erotycznej tancerki, której ciało znaleziono w jego samochodzie.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-Bull

Grissom i Willows prowadzą śledztwo w sprawie śmierci gwiazdy rodeo, którego ciało znaleziono na wybiegu dla byków. Kilka godzin później policja odkrywa ciało prostytutki, która mieszkała w jego pokoju hotelowym. Kobieta została potrącona samochodem, należącym do gwiazdy, ale według patologa mężczyzna zmarł kilka godzin wcześniej.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-Grissom's Divine Comedy

Grissom i jego zespół staczają bitwę z własną grypą, gdy zostają wzywani przez prokurator Klein do zbadania śmierci kilku kluczowych świadków, któży mieli zeznawać w procesie niebezpiecznego gangu panującego na ulicach Las Vegas.


Streszczenie odcinka
A Thousand Days on Earth Drops Out The Theory of Everything
csi-sezon 8-A Thousand Days on Earth

Na parkingu przed klubem znaleziono kartonowe pudełko. Leżą w nim owinięte w kocyk zwłoki dziecka. Ofiarą jest mała dziewczynka. Pudełko wygląda na niezniszczone. Brak oznak by dziecko walczyło. Co sugeruje, że była nieprzytomna lub nawet martwa kiedy wkładano ją do pudełka.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-Drops Out

W mieszkaniu na Vegas Valley zostaje znaleziona martwa młoda kobieta. Dzięki kropli krwi i sądzie udaje się odkryć, że w pokoju nad miejscem zdrodni również znajdują sie zwłoki. Okazuje się również, że obydwa mieszkania nie należą do kobiet, a najemcą jest mężczyzna, który obecnie odsiaduje wyrok w więzieniu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-The Theory of Everything

Giną ludzie, którzy mają zieloną krew. Catherine i Warrick badają sprawę dziwnej śmierci małżeństwa Martinów. Oboje zostali znalezieni w łóżku. Pozycje ciała są naturalne. Nie ma śladów przemocy, nie pozostawiono także listu pożegnalnego. Wygląda na to, że oboje zmarli we śnie.

Streszczenie odcinka
Two And A Half DeathsFor Gedda
csi-sezon 8-Two And A Half Deaths

Ulubienica telewidzów, aktorka komediowa Annabelle Fundt zostaje znaleziona martwa w swoim pokoju hotelowym. Niedługo po tym na planie filmu ginie rozwież jej dublerka Natasha, która była główną podejrzaną w sprawie morderstwa Annabelle.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 8-For Gedda

Śledczy badają sprawę mężczyzny którego ciało znaleziono w zajętej już trumnie. Ofiara okazuje się znajomym Warricka. Kłopoty śledczego trwają nadal gdy policja znajduje go pokrytego krwią a obok cialo Geddy. Oczywiście głównym podjerzanym staje się Warrick.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013