Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 7

Built to Kill; Part 1 Built to Kill; Part 2 Toe Tags
csi-sezon 7-Built to Kill

Na przyjęciu u Sama Brauna ginie młody inwestor, wszystko wskazuje na samobójstwo. W czasie przedstawienia znalezione zostają zwłoki młodej dziewczyny. Po pracy Catherine idzie z Nickiem do baru. Zostaje czymś odurzona, budzi się następnego dnia w jakimś motelu, naga. W tym czasie Gill i Sara zostają wezwani do domu w którym od ciosu w głowę ginie gwiazdor rocka. Obok zwłok policja znajduje model miejsca zbrodni.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Built to Kill

Catherine przeprowadza śledztwo w sprawie gwałtu. Ktoś uderza samochodem w auto Catherine i porywa jej nastoletnią córkę. Trop prowadzi do wspólnika samobójcy. Mężczyźni stracili 20 mln na prowadzeniu interesów z Samem Braunem, ojcem Catherine. Dziewczynkę udaje się uwolnić, ale Sam Braun zostaje zastrzelony przez zdesperowanego bankruta. Ekipie Grisoma nie udaje się wyjaśnić zagadkowej śmierci rockmena.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Toe Tags

Opowieść z punktu widzenia ofiar, które spotykają się w sali posekcyjnej. Bogaty azjatycki hazardzista morduje pracownicę ochrony, ponieważ jest przekonany, że kobieta przynosi mu pecha. Podczas górskiej wycieczki mąż zrzuca żonę ze skały. Odurzony narkotykami mężczyzna zabija klienta stacji benzynowej, a następnie ginie w spowodowanym wypadku drogowym. Giną dwaj mężczyźni manipulujący piłą łańcuchową.

Streszczenie odcinka
Fannysmackin' Double Cross Burn Out
csi-sezon 7-Fannysmackin

W Vegas szaleje grupa nastolatków, którzy brutalnie biją i okradają przyjeżdżających tutaj turystów. Sprawa staje się poważna, gdy jedna z ich ofiar umiera. Pobity zostaje także Greg Sanders, gdy próbuje pomóc jednej z ofiar.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Double Cross

Grissom wraz z ekipą prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety znalezionej w kościele. Kobieta jest w długiej sukni, a jej ręce są przywiązane do belki na rusztowaniu więc wygląda jak ukrzyżowana.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Burn Out

Zgłoszono zaginięcie dwóch chłopców. Głównym podejrzanym staje się znany w okolicy pedofil. Ekipa Grissoma ustala że sprawa jest bardziej skomplikowana niż by się wydawało.

Streszczenie odcinka
Post Mortem Happenstance Living Legend
csi-sezon 7-Post Mortem

Greg staje przed komisją, mającą wyjaśnić, czy ponosi odpowiedzialność za śmierć chłopaka, którego potrącił, ratując życie innemu mężczyznie. Dochodzi do kolejnej zbrodni, w którą może być zamieszany miniaturowy morderca. Znaleziono ciało emerytowanej kelnerki, a obok zwłok wierny model miejsca zbrodni.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Happenstance

W oddalonych od siebie dzielnicach Las Vegas, prawie jednocześnie odkryto zwłoki dwóch młodych kobiet. Były bliźniaczkami. Jedna zginęła od kul, druga jak się początkowo wydaje popełniła samobójstwo. Okazuje się jednak że to było również morderstwo. Prowadzone przez śledczych dochodzenie przynosi zaskakujące rezultaty.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Living Legendcsi-sezon 7-

Za sprawą przypadkowego odrycia zatopionego samochodu policja znów zaczyna badać sprawe zagnięcia słynnego w latach 70. Mickeya Dumna.

Streszczenie odcinka
Loco Motives Leaving Las Vegas Sweet Jane
csi-sezon 7-Loco Motives

Kolejne morderswo z miniaturą wprowadza nowe tropy do śledztwa. Co więcej wydaje się ono już rozwiązne. Inną sprawą jest zabójstwo starszej pani w które zamiesznay jest pewien pechowiec.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Leaving Las Vegas

Catherine i Nick badają sprawę zabójstwa 2 kobiet sprzed lat związaną z uniewinnionym włąśnie mążczyzną. Grissom decyduje się wziąć urlop naukowy i na jakiś czas opuścić Vegas.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Sweet Jane

Znaleziona zostaje martwa, młoda, naga kobieta. Do ekipy śledczych dołącza zagadkowy Keppler. Okazuje się że ta zbrodnia łączy sie z kilkoma innymi zabójstwami sprzed lat.


Streszczenie odcinka
Redrum Meet Market Law of Gravity
csi-sezon 7-Redrum

Policja nie może wyjaścić okolicznosci śmierci Danilo Zamesco, dobroczyńcy Las Vegas. Catherine i Keppler, w tajemnicy przed innymi śledczymi, decydują się rozpocząć kontrowersyją operację "wsteczne (odwrotne) dochodzenie". Niestety okazuje się, że zbrodnia nad którą pracuje Sara łączy się z zabójstwem Zamesci.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Meet Market

W podpalonym budynku znalezione zostaje ciało mężczyzny. Okazuje sie, że miał on wycięte kości. To naprowadza śledczych na trop oszustw w handlu ludzkimi tkankami i kośćmi. Keppler dostaje zaproszenie na msze ku pamięci niejakiej Amy co wytrąca go z równowagi. Sara i Warrick zajmują się sprawą zamordowanej bogatej kobiety.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Law of Gravity

Grissom wraca z urlopu naukowego. Keppler staje w trudnej sytuacji, gdy ciała prostytutki i gliniarza z Trenton (miasta, gdzie mieszkał Keppler) znaleziono w pokoju hotelowym. W ich śmierć zamieszani są znajmomy Kepplera Frank oraz on sam. Zaskakujące jest zakończenie, które wyjaśnia również sprawę śmierci Amy.

Streszczenie odcinka
Monster in the BoxFallen Idols Empty Eyes
csi-sezon 7-Monster in the Box

Kolejna sprawa z miniaturowym zabójcą. Grissom otrzymuje paczkę z miniaturą. Jak się okazuje do morderstwa jeszcze nie doszło. Policja probuje zastawić pułapkę. Jednak kończy się to śmiercią policjantki.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Fallen Idols

Zaginęło dwoje uczniów liceum - gwiazda koszykówki i cheerleaderka, którzy byli parą. Zamieszana jest w to nauczycielka fotografii oraz dwoje innych uczniów. Pokazany jest straszny, zazdrosny świat dzisiejszej młodzieży.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Empty Eyes

Sześć młodych tancerek, mieszka razem w jednym domu. Chłopak jednej z nich znajduje 5 ciał. Dziewczyny zostały związane i poderznięto im gardła. Mają ślady napaści seksualnej. Ostatnia z nich umiera na rękach Sary.

Streszczenie odcinka
Big ShotsLab Rats Ending Happy
csi-sezon 7-Big Shots

Strzelano do samochodu, w którym siedział Drops i brat przejechanego przez Grega chłopaka. Miasto właśnie wypłaciło jego rodzinie 2,5 mln aby uniknąć procesu. Z tą sprawą wiąże się również inna morderstwo młodej dziewczyny wyrzuconej z samochodu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Lab Rats

Hodges, Archi, Henry, Mandy i inni pracujący tylko w laboratorium specjaliści, czyli tzw. "Lab Rats" rozpracowują sprawę miniaturowego zabójcy. Mimo problemów i wątpliwości udaje im się znaleźć wspólny element we wszystkich czterech miniaturach - wybielacz.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Ending Happy

Śledczy badają sprawę zabójstwa byłego boksera Lorenzo Moralesa o pseudonimie Happy. Niesamowity splot wypadków i przyczyna zgonu zmieniająca się 5 razy. Okazuje się że gość zginął gdyż spadł z krzesła, a co najmniej 4 osoby chciały go zabić.

Streszczenie odcinka
Leapin' LizardsThe Good, the Bad and the Dominatrix Living Doll
csi-sezon 7-Leapin' Lizards

W trakcie aresztowania podejrzany popełnia samobójstwo. W jego stodole śledczy znajdują głowę poszukiwanej kobiety. Sprawa okazuje się bardzo skomplikowana, gdyż świadkowie wierzą w UFO oraz w to że policja należy do spisku kosmicznych jaszczurek przeciwko ludzkości.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-The Good, the Bad and the Dominatrix

Napadnięta zostaje znana domina, Heather, przyjaciółka Grissoma. Była na spotkaniu z klientem, w parku rozrywki udającym maisteczko na dzikim zachodzie. Nie chce ona pomóc w śledctwie, a Gil udziela jej alibi. Mimo to Sara nie ma pretensji do Grissoma. Zamordowany zostaje ochroniarz miasteczka.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 7-Living Doll

Okazuje się że miniaturowy zabójca to kobieta. Śledczym udaje się ją złapać. Jednak ta zdążyła porwać Sarę i wywieźć ją na odludzie, gdzie leży przygniecona pod autem. Śledczy próbują znaleźć Sarę za pomocą miniatury miejsca zbrodni. Grissom nie może sobie poradzić z tym, że nie może pomóc Sarze.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013