Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 5

Viva Las Vegas Down the Drain Harvest
csi-sezon 5-Viva Las Vegas

Greg Sanders zdaje swój egzamin w terenie badając z Grissomem sprawę strzelaniny w nocnym klubie. Nick i Sara badają sprawę ciała nielegalnego emigranta znalezionego w grobie w zlokalizowanym Dystrykcie 51. Warrick odbywa milowy spacer w butach nieboszczyka, żeby zrozumieć dlaczego popełnił on samobójstwo. Catherine bada sprawę krwawego mordu striptisera, którego ciało znaleziono w łóżku, wraz z niczego nie pamiętającą turystką.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Down the Drain

Po nagłej ulewie rury zablokowane ludzkimi kośćmi sprowadzają Catherine i Warricka pod ziemię, gdzie obydwoje znajdą się w groźnych i dziwnych okolicznościach. W trakcie przeszukiwania domu podejrzanego znaleziono amunicję, broń, a także ślady krwi. Podążając śladami krwi Warrick i Sara docierają do szafy na piętrze gdzie leżą bomby rurowe. W beczce na tyłach domu Warrick znajduje nadpalone ubrania i buty. W lodówce w garażu saperzy znajdują płynne materiały wybuchowe.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Harvest

Rodzina Perezów zgłasza zaginięcie trzynastoletniej Alicii. Choć początkowo trop prowadzi do mieszkającego nieopodal pedofila, kryminalistycy przekonują się, że za rzekomym porwaniem dziewczynki stoi ktoś spośród jej najbliższych. Z czasem na światło dzienne wychodzi mroczny sekret Perezów: mała Alicia przyszła na świat po to, by dostarczać szpiku kostnego i zdrowych organów nieuleczalnie choremu bratu Danielowi.

Streszczenie odcinka
Crow's Feet Swap Meet What's Eating Gilbert Grissom?
csi-sezon 5-Crow's Feet

Catherine i Nick badają sprawę śmierci kobiety, która poszukiwała Fontanny Młodości. Greg i Sara próbują rozwiązać tajemnicę śmierci mężczyzny podczas dezynfekcji jego domu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Swap Meet

Sara i Greg prowadzą śledztwo w sprawie kobiety, której ciało zostało odnalezione w fontannie. Nick i Warrick badają śmierć właściciela lokalu, pana Visingi którego morderca popchnął na piłę tarczową.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-What's Eating Gilbert Grissom

Ludzki ząb odnaleziony na terenie miasteczka uniwersyteckiego naprowadza zespół CSI na trop seryjnego sadystycznego mordercy. Czy uda się go powstrzymać zanim zginie kolejna osoba?

Streszczenie odcinka
Formalities Ch-Ch-Changes Mea Culpa
csi-sezon 5-Formalities

W pokoju hotelowym zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Okazuje się, że zmarła na skutek uduszenia dziewczyna przed śmiercią uczestniczyła w imprezie, z której porwano również jej koleżankę. Ojciec porwanej nie wydaje się przejęty faktem jej zaginięcia. Twierdzi, że córka prawdopodobnie zniknęła po to, aby zwrócić na siebie uwagę.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Ch-Ch-Changes

Policjant zatrzymuje kobietę za przekroczenie prędkości. Ona twierdzi, że ktoś ją ściga, bo ma nagranie. Potem kobieta zostaje znaleziona z podciętym gardłem w swoim samochodzie. Okazuje się, że kobieta ta przeszła wcześniej operację zmiany płci i mordercy należy szukać wśród społeczności transseksualistów z Las Vegas.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Mea Culpa

Zeznając na procesie dotyczącym sprawy z 1999 roku Grissom znajduje odcisk palca, który może stanowić nowy dowód w sprawie o morderstwo. Catherine, Warrick i Nick mają za zadanie jeszcze raz zrewidować wszystkie dowody, które mogą doprowadzić do uniewinnienia niesłusznie oskarżonego człowieka.

Streszczenie odcinka
No Humans Involved Who Shot Sherlock Snakes
csi-sezon 5-No Humans Involved

Grissom i jego ekipa prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci pięcioletniego chłopca, który został zagłodzony na śmierć. Okazuje się, że chłopiec ma brata, któremu również grozi niebezpieczeństwo. Nick i Warrick zajmują się sprawą śmierci Samuela Mendeza, który zginął w areszcie czekając na proces i przeniesienie do więzienia.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Who Shot Sherlock

Detektywi starają się rozwikłać zagadkę śmierci wielbiciela Sherlocka Holmesa. Początkowe ustalenia wskazują na samobójstwo, jednak Grissom wpada na trop, z którego wynika że jednak mają do czynienia z morderstwem. W tym samym czasie Nick i Warrick starają się ustalić okoliczności wypadku samochodowego, który miał miejsce na pustyni.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Snakes

Grzechotnik znaleziony w gardle martwej kobiety wskazuje na to, że detektywi mają do czynienia z ofiarą szczególnie niebezpiecznych przestępców z meksykańskiego świata narcocorrido. Sofia i Greg pracują nad sprawą zamordowanego mężczyzny i wszystko wskazuje na to, że mógł on zostać zabity przez osobę poruszającą się na wózku inwalidzkim.

Streszczenie odcinka
Nesting Dolls Unbearable King Baby
csi-sezon 5-Nesting Dolls

Na nowo budującym się osiedlu zostają odkryte zwłoki. Sprawą zajmują się Nick, Catherine i Warrick. Prowadząc dochodzenie detektywi trafiają do środowiska Rosjanek, które przyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych w celu poślubienia mężczyzn. Głównym celem ich małżeństwa z osobami, których nie znają jest uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Unbearable

Młoda żona i matka zostaje odnaleziona martwa po nocy, którą spędziła wychodząc na miasto z koleżankami. Dowody wskazują na to, że jej pozornie idealny małżonek może być zamieszany w to morderstwo. Grissom, Warrick i Nick zajmują się martwym myśliwym. Myśliwy W jego pobliżu leżą zwłoki niedźwiedzia brunatnego.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-King Baby

Nagie ciało znanego właściciela kasyna zostaje znalezione na podjeździe przed jego posiadłością. Sprawą zajmuje się Catherine, ale Ecklie przydziela do niej także Grissoma, bo cieszy się ona olbrzymim zainteresowaniem prasy. Znalezione dowody prowadzą ich do dziwnego świata osób uprawiających infantylizm.

Streszczenie odcinka
Big MiddleCompulsion Spark of Life
csi-sezon 5-Big Middle

1) W lesie na odludziu zostaje znaleziony martwy mężczyzna. Ma olbrzymią dziurę w klatce piersiowej i odstrzeloną twarz. W pobliżu w tamie bobra Nick znajduje sporą gotówkę. 2) Na zjeździe dla grubych kobiet szukających miłosnych przygód ginie mężczyzna, wszystko wskazuje na to że morderczynią jest jedna z uczestniczek imprezy.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Compulsion

1.W hotelu znalezione zostaja zwłoki młodej stewardessy, pokój został oczyszczony ze wszystkich rzeczy osobistych ofiary. Grissom zauważa jednak podejrzanie mało krwi w pokoju i zaczyna się zastanawiac jak doszło do zbrodni. 2.W domu na przedmieściach znaleziono pobitego na śmierć chłopca. Sprawę badają Cath i Nick.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Spark of Life

Sprawa cudem odratowanej z pożaru Tary Matthews, którą prowadzi Grissom z Sarą, oraz jak sie wydawało, brutalnego potrójnego morderstwa rodziny Stewartów (sprawa Catherine i Warricka) łączą się w jedno skomplikowane śledztwo, które ujawnia dramat starającej się o dziecko kobiety i wściekle zazdrosnego męża.

Streszczenie odcinka
4x4Hollywood Brass Committed
csi-sezon 5-4x4

Ekipa CSI pracuje jednocześnie nad czterema sprawami ukazywanymi przy użyciu poczwórnej retrospekcji: 1. Grissom bada okoliczności wypadku drogowego, dla którego ważnym punktem odniesienia okaże się budka ulicznego sprzedawcy tacos 2. Catherine i Warrick rozwiązują zagadkę śmierci hostessy biorącej udział w pokazie samochodowym 3. Sara i Greg zajmują się tajemniczą śmiercią kulturysty zainfekowanego dziwną chorobą grzybiczą 4. Nick bada sprawę zwłok kilkuletniego chłopca znalezionego na przystanku autobusowym wykazujących ślady dotkliwego poparzenia. Śledztwo prowadzi go do samoobsługowej pralni

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Hollywood Brasscsi-sezon 5

Kapitan Brass udaje się do Los Angeles, gdy jego córka Ellie dzwoni do niego z prośbą o pomoc w odszukaniu zaginionej przyjaciółki. W wyprawie towarzyszy mu kapitan Annie Kramer. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że zaginiona przyjaciółka została zamordowana. Brass zwraca się do Warricka o pomoc w ustaleniu zabójcy.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Committedcsi-sezon 5

W szpitalu psychiatrycznym dla skazanych więźniów pielęgniarka znajduje martwego więźnia i drugiego z rękami we krwi. Zbrodnia ta prowadzi Grissoma i Sarę do odkrycia przerażającej prawdy o kazirodczym związku jednej z pielęgniarek i jej przebywającego w zakładzie syna, Adama Trenta. W trakcie śledztwa ledwie udaje się ujśc z życiem Sarze.

Streszczenie odcinka
Weeping Willows Iced Grave Danger; Część 1
csi-sezon 5-Weeping Willows

Po ciężkim dniu pracy, Catherine udaje się do baru, gdzie poznaje atrakcyjnego mężczyznę Adama Novacka. Ten odprowadza ją do jej samochodu, a ponieważ Cath nie zgadza się na nic więcej, staje się nieprzyjemny. Szarpiąc się z nim, Catherine uderza się drzwiami samochodu o policzek. Kiedy w okolicy tego samego baru zostają znalezione zwłoki kobiety, dowody wskazują na to, że sprawcą mógł być Novack. Grissom jest zaskoczony, gdy okazuje się, że Catherine znała podejrzanego.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Iced

1) Sara i Greg prowadzą śledztwo w sprawie śmierci pary studentów, których ciała znaleziono nagie i którzy prawdopodobnie niedługo przed śmiercią odbyli stosunek seksualny. 2) Ekipa Catherine bada w tym czasie sprawę zwłok porzuconych w samym środku zbożowego kręgu. 3)Na parkingu znaleziono zwłoki mężczyzny, a ponieważ wszyscy kryminalistycy są zajęci sprawą zajmuje się Ecklie. Sprawa się komplikuje gdy ciało znika z kostnicy.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 5-Grave Danger

Ekipa zostaje wezwana do zbadania niezidentyfikowanych wnętrzności leżących na ulicy. Na miejsce jedzie Nick, który wylosował tę sprawę rzucając monetą z Warrickiem. Idąc tropem znalezionych śladów Nick oddala się od samochodu, zostaje obezwładniony i porwany. Do laboratorium przychodzi przesyłka z kartą, która umożliwia obejrzenie przez internet miejsca, gdzie ukryto Nicka. Leży on zakopany w plastikowym pudle wielkości trumny. Nie wie, że jest obserwowany.

Streszczenie odcinka
Grave Danger; Część 2
csi-sezon 5-Grave Danger

Po tym jak Grissom przekazuje porywaczowi Nicka okup, ten wysadza się w powietrze. Ekipa musi teraz zrobić wszystko by odnaleźć Nicka, ale zebrane dowody prowadzą w ślepy zaułek, a zegar tyka i Nickowi zostało mało czasu na przeżycie.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013