Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 4

Assume Nothing All for Our Country Homebodies
csi-sezon 4-Assume Nothing

Ekipa Gila Grissoma rozwiązuje zagadkę tajemniczych zgonów dwóch małżeństw. Wedle ustaleń ekipy śledczej, w tę tajemniczą śmierć jest zamieszane inne małżeństwo. Sprawa komplikuje się z powodu wycieków do prasy. Catherine otrzymuje niepokojące wieści dotyczące procesu jej ojca.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-All for Our Country

Mordercą pary seryjnych zabójców okazuje się urzędnik sądowy, były policjant, który, postanowił wziąć sprawy we własne ręce. W wannie zostają znalezione zwłoki studenta. Catherine i Sara ustalają, że przyczyną śmierci był cios, który zadano ofierze kilka godzin wcześniej w barze.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Homebodies

1)Grissom i Warrick prowadzą sprawę zmumifikowanych zwłok znalezionych w szafie. 2)Sara i Nick badają sprawę dziewczyny zgwałconej przez brutalnych włamywaczy. 3)Zawodowy tropiciel przestępców popełnia samobójstwo w sposób, który sugeruje morderstwo.

Streszczenie odcinka
Feeling the HeatFur and Loathing Jackpot
csi-sezon 4-Feeling the Heat

1) Grissom i Catherine badają sprawę kilkumiesięcznego dziecka zamkniętego w upalny dzień w samochodzie. 2) Odpoczywający w fotelu mężczyzna zostaje śmiertelnie porażony prądem. Warrick Brown musi wykazać, jak do tego doszło. 3) Nick i Sara zajmują się sprawą kobiecych zwłok znalezionych w jeziorze.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Fur and Loathing

Ginie człowiek potrącony przez samochód. Przebrany za szopa mężczyzna wcześniej został postrzelony. Gil i Catherine wpadają na trop tajemniczej grupy. Okazuje się, że ci ludzie potrafią kontaktować się z innymi tylko wtedy, gdy są przebrani za zwierzęta futerkowe. 2) W innym miejscu w Vegas znaleziono postrzelonego człowieka w zamrażarce.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Jackpot

Pewien student zostaje brutalnie zamordowany. Gil Grissom udaje się na miejsce zbrodni. Odkrywa, że mordu dokonał współlokator ofiary. Motywem był homoseksualny związek ojca mordercy z ofiarą. Sam Brown, ojciec Catherine Willows, dał jej czek na 250 000 dolarów. Catherine nie wie, czy ma ten prezent przyjąć.

Streszczenie odcinka
Invisible Evidence After the Show Grissom Versus the Volcano
csi-sezon 4-Invisible Evidence

Sędzia odrzuca dowody zebrane przez ekspertów kryminalistycznych, ponieważ policja w porę nie wystąpiła o nakaz przeszukania samochodu mężczyzny podejrzanego o gwałt i morderstwo. Eksperci muszą zebrać nowe dowody. Poprzednie - w myśl prawa - nie mogą być wykorzystane w sądzie. Nowe śledztwo może trwać tylko dobę - na tyle zezwolił sąd.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-After the Show

Zaginęła dziewczyna, której marzeniem było zostać tancerką w jednej z rewii Las Vegas. W ręce policji oddaje się znany fotografik, który jednak nie chce wskazać miejsca, gdzie ukrył zwłoki. Sprawą mają się zająć Sara i Nick. Dla ich kariery takie dochodzenie ma bardzo istotne znaczenie. Ostatecznie Gil Grissom powierza jednak kierowanie śledztwem Catherine.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Grissom Versus the Volcano

1) Sara i Warrick badają śmierć żony znanego piosenkarza, której zwłoki znaleziono w hotelowej wannie. 2) Przed jednym z hoteli wybucha bomba podłożona w samochodzie. Świadkiem zdarzenia jest szeryf policji. Grissom, Catherine i Nick zajmują się tą sprawą, naciskani przez szeryfa, który spodziewa się szybkich rezultatów.

Streszczenie odcinka
Coming of Rage Eleven Angry Jurors Butterflied
csi-sezon 4-Coming of Rage

Na terenie budowy znaleziono zwłoki nastolatka. Ktoś brutalnie go zamordował w chwili, gdy chłopak usiłował zgwałcić szkolną koleżankę. Grissom, Sara i Warrick podążają za śladem znalezionego na miejscu zakrwawionego młotka. Pechowy amator broni palnej strzelając do celu chybił i nieświadomie zabił kobietę przed jej własnym domem stojącym kilkaset metrów dalej.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Eleven Angry Jurors

1) Kolejny dzień z rzędu obraduje ława przysięgłych. Sędziowie nie mogą ustalić werdyktu, jeden z nich nie zgadza się z opinią pozostałej jedenastki. Ten właśnie sędzia zostaje niebawem znaleziony martwy w pokoju narad. Podejrzanymi są pozostali sędziowie. 2) Nick ponownie otwiera sprawę zamkniętą przed czterema laty, kiedy siostra ofiary dostarcza nowe dowody w tej sprawie.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Butterflied

Młoda pielęgniarka Debbie zostaje zamordowana w swoim domu. Podejrzenie pada na jej kochanka, lekarza ze szpitala, w którym razem pracowali. Mordercą okazuje się jednak inny lekarz, poprzedni kochanek dziewczyny. Zabił Debbie, bo zaryzykował dla niej wszystko, a ona od niego odeszła. Zespół Gila Grissoma zna nazwisko sprawcy, ale nie potrafi przedstawić mu przekonujących dowodów winy.

Streszczenie odcinka
Suckers Paper or Plastic? Early Rollout
csi-sezon 4-Suckers

Właściciel kasyna organizuje wystawę zabytkowej japońskiej broni. Podczas uroczystego otwarcia ginie w tajemniczych okolicznościach najcenniejszy eksponat. To odwraca uwagę ochrony od sejfu, którego zawartość stała się łupem włamywaczy. W opuszczonym domu policja znajduje zwłoki młodej kobiety. Trop prowadzi do środowiska ludzi, którzy sądzą, że są wampirami.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Paper or Plastic

Podczas napadu na sklep spożywczy "Best Bargain" zostaje zastrzelony policjant. Jego partner przychodzi mu z odsieczą i zabija trzech napastników. Badając miejsce zbrodni ekipa nie znajduje śladu trzeciego napastnika za to okazuje się, że policjant zabił jedną z kupujących. Brygada Grissoma dowodzi, że napad był przygotowany przez pracownicę sklepu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Early Rollout

Na podjeździe swojej rezydencji zostaje zamordowane małżeństwo - właściciel nocnego klubu i była gwiazda filmów porno. Szybko udaje się ustalić podejrzanych o to podwójne morderstwo. Jednak podejrzani również giną w tajemniczych okolicznościach. Trop prowadzi do byłego wspólnika zamordowanego, który procesował się z nim o pieniądze.

Streszczenie odcinka
Getting offXX Bad to the Bone
csi-sezon 4-Getting off

W dzielnicy, gdzie pracują transseksualne prostytutki, znaleziono zwłoki. Podczas autopsji Catherine i Sara odkrywają że ofiara była klaunem a nie jak z początku podejrzewały transseksualistą. Grissom, Nick i Warrick badają sprawę terapeuty pracującego z narkomanami, którego ciało znaleziono w miejscu gdzie mieszkają bezdomni.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-XX

Spod kół pędzącego autobusu wypada odcięta ludzka ręka. Autobusem podróżowały więźniarki. Zabitą okazuje się jedna z nich. Eksperci mają dowieść, kto i dlaczego zabił. We własnym mieszkaniu zostaje zamordowany nałogowy hazardzista. Nie wiadomo jednak, czy to naprawdę było morderstwo, czy może wyrafinowane samobójstwo.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Bad to the Bone

Na hotelowym parkingu zostaje śmiertelnie pobity mężczyzna. Po napadzie bandyta myje ręce i spokojnie udaje się do restauracji. Zostaje aresztowany. Udowodnienie mu winy nie nastręcza trudności. Mężczyzna umiera jednak podczas przesłuchania. Drobiazgowe śledztwo i badanie przeszłości zmarłego odsłania kolejne straszne tajemnice.

Streszczenie odcinka
Bad WordsDead Ringer Turn of the Screws
csi-sezon 4-Bad Words

W domu na przedmieściach Las Vegas wybucha pożar, w którym wskutek zaczadzenia ginie nastolatka. Warrick, Catherine i Nick muszą rozwiązać zagadkę jej śmierci, ustalić, kto i dlaczego podpalił dom. W jednym z hoteli w mieście odbywają się mistrzostwa w grze przypominającej scrabble. Jeden z zawodników zostaje znaleziony martwy w toalecie. W jego przełyku i żołądku tkwią żetony, z których gracze układają słowa.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Dead Ringer

Podczas dorocznego sztafetowego biegu policjantów na atak serca umiera jeden z uczestników. Zastanawiające, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy do wypadku przyczynił się rywal. W hotelowym pokoju znaleziono zwłoki policjantki i policjanta. Podejrzaną jest mieszkająca za ścianą policjantka, a równocześnie kochanka zamordowanego. Trop prowadzi jednak do zazdrosnej żony.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Turn of the Screws

1) W największym w Newadzie lunaparku wypada z szyn wagonik kolejki górskiej. Ginie 5 osób. Na miejscu zostają też znalezione zwłoki pracownika lunaparku, który zginął kilkanaście godzin wcześniej. Grissom i Sara muszą zbadać czy był to rzeczywiście wypadek. 2) Za miastem na odludziu rowerzyści znajdują zwłoki trzynastolatki. Podejrzaną o popełnienie zbrodni jest jej rzekomo zrozpaczona matka. Sprawą zajmują się Catherine i Warrick.

Streszczenie odcinka
No More Bets Bloodlines
csi-sezon 4-No More Bets

W tajemniczych okolicznościach giną dwaj oszuści. Ponieważ nieuczciwie wygrali pół miliona dolarów w jednym z kasyn należących do Sama Brauna, to właśnie on staje się głównym podejrzanym. Gil Grissom odsuwa od śledztwa Catherine Willows, ponieważ Sam Braun jest jej ojcem.
Streszczenie odcinka
csi-sezon 4-Bloodlines

Wracająca z pracy krupierka jednego z kasyn zostaje brutalnie pobita i zgwałcona. Ślady wskazują, że mógł tego dokonać nieznany mężczyzna, który przed rokiem zgwałcił i zamordował inną kobietę. Trop prowadzi do kilku braci. Jednak badania DNA początkowo nie pozwalają ustalić, który z nich dokonał zbrodni. Jeden z braci charakteryzuje się bowiem rzadką skazą genetyczną.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013