Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 3

Revenge is Best Served Cold The Accused is Entitled Let the Seller Beware
csi-sezon 3-Revenge is Best Served Cold

W kasynie nagle umiera znany hazardzista. Gil Grissom przypuszcza, że został on otruty. W wyjaśnieniu zbrodni pomagają mu Sara i Warrick. Tymczasem na pustyni znaleziono zwłoki mężczyzny, który brał udział w nielegalnym wyścigu samochodowym. Nick i Catherine penetrują środowisko organizatorów podobnych imprez.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-The Accused is Entitled

Gwiazdor filmowy zostaje oskarżony o zamordowanie prostytutki. Aktor angażuje doskonałego adwokata, który powołuje na świadka eksperta kryminalistycznego, byłego wykładowcę Gila Grissoma. Obrona próbuje zdyskredytować zebrane przez prokuraturę dowody oraz podważa wiarygodność członków zespołu kryminalistycznego.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Let the Seller Beware

W domu wystawionym na sprzedaż znaleziono zwłoki właścicielki. Zabezpieczając ślady ekipa natrafia na jeszcze jedno ciało na dnie basenu męża kobiety. Na szkolnym boisku znaleziono zwłoki siedemnastolatki. Ofiara została zagryziona przez człowieka. Podejrzanym jest jej chłopak, jednak Sara uważa, że w morderstwie uczestniczył ktoś jeszcze.

Streszczenie odcinka
A Little Murder Abra-Cadaver The Execution of Catherine Willows
csi-sezon 3-A Little Murder

Podczas dorocznego międzynarodowego zjazdu karłów dochodzi do zabójstwa jednego z uczestników. Ofiara zostaje powieszona w sposób, który może sugerować samobójstwo lub morderstwo z udziałem osoby nie będącej karłem. Catherine Willows zbiera ślady na miejscu kolejnego przestępstwa, gdzie został zamordowany gospodarz domu. Poszlaki wskazują na napad rabunkowy. Na pracującą Catherine napada domniemany sprawca mordu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Abra-Cadaver

Podczas występu iluzjonisty znika kobieta, ochotniczka z widowni. Co dziwniejsze, jej zaginięcie zgłoszono pół roku wcześniej. Sprawę badają Grissom, Sara i Warrick. Natomiast Catherine Willows wraz z Nickiem prowadzi śledztwo w sprawie zgonu wokalisty zespołu rockowego. Okoliczności śmierci wskazują na przedawkowanie heroiny. Świadkowie zeznają jednak, że muzyk nie był uzależniony. W jego organizmie nie znaleziono śladów narkotyku.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-The Execution of Catherine Willows

W więzieniu stanowym, w ostatniej chwili, wstrzymano egzekucję więźnia skazanego za potrójny mord na tle seksualnym. Pojawiły się nowe dowody mogące świadczyć o jego niewinności. Sprawą zajmuje się Catherine. Pierwszy raz zbiera materiały w sprawie przestępstwa, za które sąd może orzec karę śmierci. Kiedy na terenie uniwersytetu ktoś dokonuje podobnego zabójstwa, staje się jasne, że uratowany skazaniec może być niewinny.

Streszczenie odcinka
Fight Night Snuff Blood Lust
csi-sezon 3-Fight Night

Podczas walki na ringu ginie bokser. Pozornie wygląda to na nieszczęśliwy wypadek. Ekipa Gila Grissoma udowadnia, że dokonano zabójstwa. Podejrzani są zwycięzca i sędzia. Gil pozwala Nickowi poprowadzić śledztwo w sprawie napadu na sklep jubilerski. Nikt poza złodziejem nie ucierpiał. Nick łatwo odnajduje sprawcę. Ma żal do Grissoma, że ten daje mu tylko proste, nieciekawe zadania. W Las Vegas toczy się wojna gangów przybyłych z Los Angeles. Sprawcy wydają się bezkarni. Catherine zamierza doprowadzić do ukarania winnego ostatniego zabójstwa.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Snuff

Pracownica laboratorium, w którym wywoływane są filmy porno, zauważa, że jeden z nich jest zapisem morderstwa. Takie materiały cieszą się ogromną popularnością, mimo wysokiej ceny. Kobieta zawiadamia policję. Grupa Grissoma odnajduje miejsce zbrodni, jednak udowodnienie winy jest bardzo trudne. W skrzyni porzuconej na pustyni zostają znalezione zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Ekspertom udaje się ustalić tożsamość ofiary i przyczynę śmierci. Rozpoczyna się poszukiwanie mordercy i ustalanie motywów zbrodni.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Blood Lust

Hinduski taksówkarz przejeżdża zwłoki chłopca. W przekonaniu, że zabił przechodnia, wsiada do samochodu, by wezwać karetkę. Wyciągnięty z auta i pobity przez tłum, niedługo potem umiera w szpitalu. Policja musi schwytać winnych linczu. Zadaniem zespołu Gila Grissoma jest ustalenie, kto pchnął chłopca nożem i gdzie doszło do zbrodni. Podczas poszukiwań eksperci odnajdują kolejne zwłoki. Podejrzany jest ojciec, przed którym chłopak uciekał razem z matką i młodszym bratem. Ustalenie prawdy odsłania kolejną rodzinną tragedię.

Streszczenie odcinka
High and Low Recipe for Murder Got Murder?
csi-sezon 3-High and Low

Na ziemię spadają zwłoki młodego mężczyzny. Obrażenia wskazują, że nie było to samobójstwo. Warrick i Nick podejrzewają, że został wyrzucony z samolotu. Trop prowadzi do klubu paralotniarzy. Pewien mężczyzna zostaje zastrzelony z własnej broni. Catherine wpada na ślad kłótliwego sąsiada ofiary, nikt jednak nie chce powiedzieć o nim złego słowa. Cath podejrzewa, że mężczyzna terroryzuje okolicę.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Recipe for Murder

1) Pracownik rzeźni znajduje w maszynie do mielenia mięsa poćwiartowane ludzkie ciało. Ślady prowadzą do kuchni ekskluzywnej restauracji. Personel lokalu solidarnie milczy. 2) Znaleziono zwłoki młodej dziewczyny z podciętymi żyłami. Warrick nie wierzy, że to było samobójstwo. Podejrzany jest chłopak ofiary, który tak jak ona leczył się środkami przeciwdepresyjnymi.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Got Murder

Na wysypisku śmieci znaleziono zwłoki kobiety. Udało się ustalić jej tożsamość. Głównym podejrzanym jest mąż, od którego kobieta odeszła wiele lat temu, pozostawiając mu dzieci i polisę ubezpieczeniową na życie. Na stole prosektoryjnym, pod nożem patologa ożywa człowiek. Okazało się, że nie zmarł na zawał serca, lecz został otruty jadem węża. Głównymi podejrzanymi są koledzy z pracy.

Streszczenie odcinka
Random Acts of Violence One Hit Wonder Lady Heather's Box
csi-sezon 3-Random Acts of Violence

Dom czarnoskórego trenera i wychowawcy trudnej młodzieży został ostrzelany z broni maszynowej. Nie wiadomo, kto miał być celem ataku trener, czy przechodzący tędy młody człowiek. W zamachu zginęła dziewięcioletnia córka wychowawcy. Śledztwo prowadzi Warrick Brown, który zna trenera z dawnych czasów. W miejscu pracy, od ciosu w głowę, zginął kierownik działu firmy komputerowej. Każdy z pracowników miał motyw, by zabić.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-One Hit Wonder

Sara Sidle ponownie otwiera sprawę zamkniętą przed kilkoma laty. Nie udało się wtedy wykryć mordercy męża jej przyjaciółki, pani prokurator, która również ucierpiała podczas napadu. Ciężko postrzelona, została częściowo sparaliżowana. Wznowione śledztwo przynosi zaskakujące rezultaty. Gil Grissom i Catherine Willows tropią gwałciciela. Eksperci próbują przewidzieć, kto będzie następną ofiarą.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Lady Heather's Box

W jednym z nocnych klubów dochodzi do morderstwa młodego chłopaka, który, jak się później okazało pracował dla Lady Heather. Druga sprawa to wypadek samochodowy z udziałem Eddiego Willows - męża Catherine, ich córki Lindsay i kochanki Eddiego. Niedaleko miejsca wypadku policjanci znajdują ciało Eddiego z raną postrzałową. Sara, która kieruje śledztwem idzie śladem kochanki i jej dilera.

Streszczenie odcinka
Lucky StrikeCrash & Burn Precious Metal
csi-sezon 3-Lucky Strike

Gil Grissom i Nick Stokes badają sprawę tajemniczej śmierci człowieka, który z drewnianym kołkiem w głowie uciekał przed policją. Ekspertom od kryminalistyki udaje się ustalić, że mężczyzna ten zajmował się nieuczciwą sprzedażą starych kopalń złota. Catherine Willows i Warrick Brown zajmują się sprawą porwania kilkuletniego synka słynnego koszykarza. Muszą działać błyskawicznie, bo życie chłopca jest zagrożone.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Crash and Burn

Staruszka z dużą prędkością wjeżdża swoim autem do zatłoczonej restauracji. Zabija troje ludzi i sama ginie na miejscu. Catherine i Sara próbują wyjaśnić przyczynę tragedii. Podejrzewają, że dziwne zachowanie kobiety, która siedziała za kierownicą, nie było przypadkowe. Jednym z rannych jest Hank, chłopak Sary, który był gościem tej restauracji, ale przyszedł tam z inną dziewczyną. Sara zaczyna coś podejrzewać.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Precious Metal

Na pustyni, w beczce po chemikaliach, znaleziono zwłoki mężczyzny. Śledztwo prowadzą Catherine, Nick i Sara. Trop prowadzi ich do ludzi organizujących walki zdalnie sterowanych robotów. Zabity był wielokrotnym zwycięzcą takich walk i budził powszechną zazdrość. Na przedmieściu zostaje zamordowany kolekcjoner rzadkich monet. Jego zwłoki również porzucono na pustyni i upozorowano wypadek.

Streszczenie odcinka
A Night at the Movies Last Laugh Forever
csi-sezon 3-A Night at the Movies

Podczas seansu filmowego ginie mężczyzna. Przyczyną śmierci było dźgnięcie śrubokrętem w szyję. Eksperci podejrzewają, że zabiła go kobieta, która wcześniej oskarżyła ofiarę o molestowanie seksualne. Jednak podejrzana również zostaje zamordowana. W tajemniczych okolicznościach ginie nastolatek. Koledzy chłopca milczą i wyraźnie coś ukrywają. Okazuje się, że wcielali w życie pomysły podobne do tych, które widzieli w telewizji.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Last Laugh

Komik umiera na scenie podczas występu. Sekcja zwłok wykazuje, że został otruty. Kapitan Brass ma przeczucie, że kilka miesięcy temu zbyt pochopnie umorzył śledztwo. Przyjął, że pewna kobieta utonęła w wannie bez niczyjego udziału. Teraz, widząc szczęśliwego męża zmarłej w nowym samochodzie i z młodą dziewczyną u boku, dochodzi do wniosku, że tamta śmierć to nie był nieszczęśliwy wypadek. Kapitan doprowadza do ekshumacji zwłok.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Forever

Na pokładzie samolotu transportującego konia wyścigowego ginie opiekunka zwierzęcia. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci był nieszczęśliwy wypadek. Jednak nazajutrz okazuje się, że zwierzę także nie żyje, a weterynarze wyjmują z jego wnętrzności torebkę z diamentami. W Dolinie Śmierci dziewczyna i chłopak odbierają sobie życie. Eksperci udowadniają, że oboje zostali namówieni do popełnienia samobójstwa.

Streszczenie odcinka
Play with Fire Inside the Box
csi-sezon 3-Play with Fire

Zespół Gila Grissoma prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci młodej kobiety interesującej się przestępcami seksualnymi, z którymi utrzymywała kontakty. W laboratorium dochodzi do eksplozji. Greg Sanders zostaje ranny. Catherine bada, jak doszło do wypadku. Okazuje się, że nieumyślnym sprawcą tragedii jest członek zespołu, który zostawił nieznaną substancję obok włączonego podgrzewacza.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 3-Inside the Box

Podczas napadu na bank ginie policjant, który znalazł się tam przypadkowo. Policja Las Vegas i eksperci pracują na najwyższych obrotach. Organizatorem rabunku okazuje się stary przyjaciel matki Catherine, właściciel sieci kasyn. Catherine, tknięta dziwnym przeczuciem, porównuje DNA podejrzanego ze swoim. Gil Grissom decyduje się na operację, która ma przywrócić mu słuch.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013