Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 2

Burked Chaos Theory Overload
csi-sezon 2-Burked

Ekipa CSI prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Tony'ego Browna, syna Sam'a Braun'a, właściciela trzech kasyn w Las Vegas. Tony zostaje znaleziony martwy w swoim domu przez ogrodnika. Wygląda to na przedawkowanie, ale analiza dowodów wskazuje na morderstwo.


Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Chaos Theory

Zespół CSI prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia młodej dziewczyny z akademika. Jednym z podejrzanych jest wykładowca zaginionej. Śledztwo prowadzi jednak do zaskakującego wniosku - zaginięcie i śmierć dziewczyny okazuje się tragicznym zbiegiem okoliczności.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Overload

1) Grissom, Sara i Warrick zajmują się sprawą domniemanego zabójstwa budowlańca. Jednakże zdaniem szeryfa był to tragiczny wypadek przy pracy. 2) Catherine i Nick prowadzą śledztwo w sprawie śmierci nastolatka, który zmarł podczas sesji terapeutycznej u psychiatry.

Streszczenie odcinka
Bully for You Scuba Doobie-Doo Alter Boys
csi-sezon 2-Bully for You

1) Grissom, Catherine i Warrick badają sprawę śmierci nastolatka w szkolnej toalecie. Okazuje się, że chłopak znęcał się fizycznie i psychicznie nad innymi uczniami. 2) Sara i Nick zajmują się sprawą znalezionych zwłok w zaawansowanym stadium rozkładu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Scuba Doobie-Doo

1) Grissom, Sara i Warrick próbują dojść, co wydarzyło się w mieszkaniu, na ścianach którego znaleziono pełno ludzkiej krwi. 2) Catherine i Nick zajmują się sprawą zwłok, ubranych w strój płetwonurka, znalezionych na drzewie w obszarze po pożarze.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Alter Boys

1) Grissom, Sara i Nick zajmują się sprawą śmierci mężczyzny. Wydaje się, że sprawa jest prosta, gdyż sprawca został przyłapany podczas grzebania zwłok na pustyni. 2) Catherine i Warrick badają sprawę śmierci młodej kobiety znalezionej w szatni spa jednego z hoteli.

Streszczenie odcinka
Caged Slaves of Las Vegas And Then There Were None
csi-sezon 2-Caged

1) Catherine i Sara badają sprawę śmierci kobiety, która wjechała samochodem pod pociąg. Wychodzi na jaw, że nie był to wypadek, ani samobójstwo. 2) Grissom i Nick zajmują się sprawą śmierci kobiety w bibliotece Towarzystwa Historycznego Stanów Zachodnich. W trakcie dochodzenia okazuję się, iż fałszowała ona drogocenne książki.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Slaves of Las Vegas

1) Grissom, Catherine i Nick prowadzą dochodzenie w sprawie kobiety znalezionej zakopanej na placu zabaw. Okazuje się, że pracowała w Dominium Lady Heather. Grissom jest oczarowany gospodynią przybytku. 2) Sara i Warrick rozwiązują sprawę napadu i postrzelenia konwojenta odbierającego depozyt ze sklepu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-And Then There Were None

1) Grissom, Nick i Warrick badają sprawę napadu na kasyno, dokonanego przez kobietę i dwóch mężczyzn (przebranych za kobiety). Podczas akcji ginie jeden z napastników. 2) Catherine i Sara - morderstwo sprzedawcy w sklepie przy drodze stanowej. W sprawę wplątana jest Tammy Felton. Okazuje się, że obydwie sprawy są ściśle ze sobą powiązane.

Streszczenie odcinka
Ellie Organ Grinder You've Got Male
csi-sezon 2-Ellie

Grissom wyjeżdża na zjazd entomologów. Catherine jedzie do Reno. Zmianę przejmuje Warrick, z czego ani on, ani jego współpracownicy nie są zadowoleni. Prowadzą sprawę zastrzelenia oszusta i kuriera narkotyków. W sprawę wplątana jest córka Brass'a - Ellie.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Organ Grinder

W windzie jednego z hoteli zostaje znaleziony nieprzytomny mężczyzna. Umiera w szpitalu. Okazuje się, że było on przez dłuższy czas truty selenem. Warrick wyciąga starą sprawę związaną ze zmarłym - uznana wcześniej za wypadek (postrzał w czasie czyszczenia broni) budzi teraz wątpliwości.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-You've Got Male

1) Znaleziono ciała dwóch kobiet. Grissom, Sara i Warrick odkrywają, że jedna z nich poznała przez Internet mężczyznę - byłego więźnia. 2) Catherine i Nick badają sprawę wypadku podczas polowania. Z czasem jednak pojawia się coraz więcej wątpliwości czy był to rzeczywiście wypadek.

Streszczenie odcinka
Identity Crisis The Finger Burden of Proof
csi-sezon 2-Identity Crisis

Powraca Paul Millander - morderca, który pozorował samobójstwa swoich ofiar. Grissom trafia na ślad, który łączy wszystkie ofiary. Trop prowadzi do sali sądowej, gdzie Millander - porządny obywatel, pracuje jako sędzia. Cała grupa skupia się na rozwiązaniu tej sprawy.


Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-The Finger

Mężczyzna z milionem dolarów w walizce i krwią na rękach zostaje zatrzymany przez policję. Nie chce nic mówić, więc na miejsce zostają wezwani Catherine i Grissom. Po chwili okazuje się, że pieniądze przeznaczone są na okup dla porywacza, a Catherine zostaje zmuszona do uczestniczenia w przekazaniu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Burden of Proof

Niedaleko Las Vegas znajduje się trupia farma, gdzie badane są ludzkie zwłoki rozkładające się w różnych warunkach. Ktoś podrzuca dodatkowe ciało - zastrzelonego mężczyznę. Nie ma w nim jednak ani pocisku, ani rany wylotowej. Cała nocna zmiana pracuje na rozwikłaniem tej zagadki.

Streszczenie odcinka
Primum Non Nocere Felonious Monk Chasing The Bus
csi-sezon 2-Primum Non Nocere

1) Podczas meczu amatorskiej ligi hokeja ginie jeden z zawodników. Sprawą zajmują się Grissom, Catherine i Sara. 2) Nick i Warrick zajmują się sprawą śmierci saksofonisty w jednym z lokalnych kasyn. Wygląda na przedawkowanie...

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Felonious Monk

1) Grissom, Sara i Nick badają sprawę zastrzelenia czterech buddyjskich mnichów.
2) Warrick i Catherine badają sprawę morderstwa przyjaciółki Catherine, którego dokonano 15 lat temu. Znajdują pewne nieścisłości w dowodach...

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Chasing The Bus

Cała nocna zmiana bada sprawę wypadku autobusu jadącego z turystami do Vegas, w którym zginęło 9 osób. Kierowca, zanim zmarł, twierdził że stracił nagle kontrolę nad autem. Ekipa śledczych musi odkryć czy był to wypadek czy może sabotaż.

Streszczenie odcinka
Stalker Cats in the Cradle Anatomy of a Lye
csi-sezon 2-Stalker

Młoda dziewczyna była prześladowana przez mężczyzną, którego się bała. Została uduszona, a morderca upozował jej ciało nad ubikacją. Do Brassa zgłasza się jasnowidz, który twierdzi, że miał wizje dotyczące morderstwa. Sprawa przybiera niebezpieczny obrót, gdy prześladowca dziewczyny atakuje Nicka.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Cats in the Cradle

1) Grissom, Catherine i Warrick zajmują się sprawą śmierci miłośniczki kotów w podeszłym wieku. Na miejscu zastają częściowo zjedzone ciało i pusty sejf. 2) Nick i Sara próbują ustalić kto próbował zabić Marcie Tobin podkładając w jej BMW bombę. Podejrzenia padają na jej męża.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-Anatomy of a Lye

1) Grissom i Sara zajmują się wyjaśnianiem śmierci pewnego mężczyzny, którego ciało znaleziono zakopane w parku miejskim. Przyczyną jego śmierci było potrącenie przez samochód i utrata krwi. 2) Nick bada sprawę kobiety, która utonęła... na środku pustyni. 3) Tymczasem Cath i Warrick zeznają w sądzie.

Streszczenie odcinka
Cross Jurisdictions The Hunger Artist
csi-sezon 2-Cross Jurisdictions

Po przyjęciu w domu byłego szefa policji Las Vegas zostaje znalezione jego ciało, a żona i córka zostają porwane. Trop wiedzie na Florydę, gdzie lecą Catherine i Warrick. Na miejscu łączą pracę z miejscowym zespołem CSI pod kierownictwem Horatio Caine'a. Grissom i reszta zespołu zostaje w Las Vegas, aby tam kontynuować śledztwo.

Streszczenie odcinka
csi-sezon 2-The Hunger Artist

Policja znajduje pod wiaduktem ciało młodej dziewczyny leżącej w wózku na zakupy. Wszystko wskazuje na to, że była ona bezdomna. Jednak szybko odkrywają, że denatka to gwiazda jednej z agencji modelek - Ashleigh Jame. Podejrzaną staje się siostra zamordowanej była modelka, obecnie bezdomna.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013