Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 13

Karma To Burn Code Blue Plate Special Wild Flowers
csi-sezon13-Karma To Burn

Kaitlyn, wnuczka D.B. Russella, zostaje porwana przez ludzi powiązanych z zastępcą szeryfa, Jeffreyem McKeenem. Julie Finlay jest śledzona przez detektywa Michaela Crenshawa, zamieszanego w różne przestępstwa. Ciężko ranny w wyniku postrzału ojciec Morgan walczy o życie w szpitalu. Russell z pomocą Sary bada miejsce uprowadzenia dziewczyny, mając nadzieję trafić na właściwy trop. Tymczasem Crenshaw atakuje agentkę Finlay. Kobieta zostaje uwięziona w miejscu, w którym spotyka Kaitlyn.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Code Blue Plate Special

Detektywi postanawiają odwiedzić swoją restaurację. W lokalu doszło do makabrycznej zbrodni. Nieznany sprawca zastrzelił ze skutkiem śmiertelnym osiem osób, a w chłodni zamknął współwłaściciela restauracji, Demarcusa. Jako jedyny przeżył napad, ale ciągle jest w szoku. Detektyw Russell jest przekonany że sprawców było kilku.
Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Wild Flowers

Podczas imprezy na pusty ginie 14 letnia Maria Flores. Agenci ustalają, że dziewczyna była wykorzystywana seksualnie tak jak jej siostra Jacinta, która jest świadkiem. Krewna dziewczyny ma problem ze złożeniem zeznań, gdyż jest analfabetką. Russell i Morgan odkrywają drastyczne fakty z przeszłości Jacinty, która została porwana jako czterolatka i przez kolejne dziesięć lat była poddawana okrutnym torturom.


Streszczenie odcinka
It Was A Very Good Year Play Dead Pick and Roll
csi-sezon13-It Was A Very Good Year

Agenci poszukują zabójcy Allison Bailey, której zwłoki znaleziono w wewnątrz pianiana na pustyni. Greg przyjaciel Allison jest wstrząsniety jej śmiercią. Numer seryjny pianina doprowadza agentów do Grazettiego, który jest znany policji. Greg odkrywa, że mężczyzna o takim nazwisku juz dawno nie żyje.
Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Play Dead

Nick wraz z zespołem ścigają zbójce policjanta. Jedynym świadkiem jego śmierci jest pies. Agenci zastanawiają się czy pies moze ich doprowadzić do mordercy. Równolegle prowadzą dochodzenie dotyczące śmierci prawnika, który był rozwiedziony.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Pick and Roll

Russell bada okoliczności morderstwa Toma Burnsa, który był trenerem drużyny koszykówki w koledżu. Ciało Burnsa znaleziono w szatni. Agenci podejrzewają, że przyczyną śmierci bylo uderzenie tępym narzedziem w głowe. Nie odnleziona na mejscu żadnego narzędzia zbrodni. Pierwszym podejrzanym okazuje się aktywista, który wspiera finansowo szkołę i jest skłócony z Tomem. Agenci przez przypadek odkrywają, że ze śmiercią trenera może mieć coś wspólnego syn Russella, Charlie.

Streszczenie odcinka
Fallen Angels CSI on Fire Strip Maul
csi-sezon13-Fallen Angels

Na cmentarzu zostają znalezione zwłoki kapłana Ricka Renkena, który został zastrzelony w pobliżu grobu Warricka Browna. Po zebraniu dowodów wiadomo, że kapłan przed śmiercią był w domu Tiny, wdowie po Brownie. Partner kobiety w krótkim czasie zostaje także zamordowany. W końcu śledczy docierają do Jasona Newmana, który prawdopodobnie znał obu zastrzelonych. Jego ojcem jest gangster Aaron Voss.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-CSI on Fire

Na pustyni w Nevadzie zostaje znaleziony masowy grób z rozczłonkowanymi ciałami ośmiu młodych kobiet. Finley odkrywa, że ofiarami są kobiety w sprawie których kiedyś prowadziła dochodzenie. Kobieta uważa, że za tymi mordestwami stoi seryjny morderca Tom Cooley.Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Strip Maul

Agenci pomagają lokalnej policji w serii aresztowań. Podczas jednego z patroli znajdują niezindentyfikowane zwłoki. Przez przypadek Brass dowiaduje się ciekawych rzeczy o swojej córce.

Streszczenie odcinka
Risky Business Class Dead Air Double Fault
csi-sezon13-Risky Business Class

Śledzcy zostają wezwaniy do małej katastrofy lotniczej, w której zginęło pięć osób. Agenci po przeprowadzeniu dochodzenia odkrywają, że w samolocie przed starem dokonano sabotażu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Dead Air

Podczas programu na żywo zostaje zabity popularny prezenter. Agenci muszą prowadzić śledztwo i dowiedzieć komu zależało na jego śmierci.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Double Fault

Młoda gwiazda tenisa zostaje zamordowana po wielkim zwycięstwie. Hodges ogłasza swoje zaręczyny z piękną i seksowną włoszką.

Streszczenie odcinka
In Vino Veritas Exile Forget Me Not
csi-sezon13-In Vino Veritas

Śledczy badają sprawę morderstwa oszusta, który podrabiał drogie wina i je sprzedawał. Tymczasem z Nowego Jorku przyjeżdża, Mac Taylor z nowojorskiego CSI, by spędzić romantyczny weekend z Christine, która w nie wyjaśnionych okolicznościach znika z pokoju hotelowego.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Exile

Zespół CSI prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa siostry kubańskiej piosenkarki. Hodges zaczyna mieć wątpliwości co do ślubu z piękną włoszką.Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Forget Me Not

Sara jest oskarżona o zamordowanie mężczyzny w hotelu. Wszystkie zebrane dowody świadczą, że to zrobiła. Reszta ekipy szuka dowodów, które uniewinnią Sarę.Streszczenie odcinka
Last Woman Standing Dead Of The Class Sheltered
csi-sezon13-Last Woman Standing

Agenci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci dwóch znamienitych pokerzystów. Okazuje się że ich śmierć ma związek ze skandalem jaki zdarzył się przed laty podczas jednego z turniejów pokerowych.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Dead Of The Class

Zespół dołącza do Davida Phillipsa, gdy ten na zjeździe absolwentów odkrywa zwłoki królowej balu maturalnego.


Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Sheltered

W rezerwacie znaleziono zwłoki mężczyzny. Śledczy podejrzewają, że za zbrodnią stoi seryjny morderca, który ukrywa się przed światem w podziemnej jaskini.

Streszczenie odcinka
Backfire Fearless Ghosts of the Past
csi-sezon13-Backfire

Kiedy ekipa bada sprawę potrójnego morderstwa, Russell musi znaleźć sposób, aby namówić do zeznań jedynego świadka zbrodni, 6-letnią dziewczynkę.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Fearless

Podczas błotnej kąpieli w ośrodku duchowej odnowy wypływa ciało mężczyzny. Jedną z osób, która zgłosiła ten makabryczny fakt jest narzeczona Hodgesa.

Streszczenie odcinka
csi-sezon13-Ghosts of the Past

Śledczy badają sprawę brutalnej śmierci łowcy duchów. Okazuje się, że ta zbrodnia ma związek z zabójstwami, do których doszło 20 lat wcześniej.

Streszczenie odcinka
Skin in the Game
csi-sezon13-Skin in the Game

Russell i jego ekipa prowadzą dochodzenie w sprawie serii zabójstw nawiązujących do grzechów z kręgów piekielnych opisanych w Boskiej Komedii Dante Alighieriego.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013