Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 12

73 seconds Tell-Tale Hearts Bittersweet
csi-sezon12-73 seconds

W strzelaninie w hotelu giną dwie osoby. Brakuje świadków, ale jest wiele sprzecznych dowodów. Kolejna śmiertelna ofiara w hrabstwie Panaca ma twarz młodego, a ciało starego mężczyzny.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Tell-Tale Hearts

Zabójstwo pewnej rodziny wywołuje wstrząs wśród członków zespołu CSI. Zgłasza się ktoś, kto chce wziąć na siebie odpowiedzialność za zbrodnię.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Bittersweet

Sadystka seksualna, która otrzymała łagodną karę za przewinienia, przebywa na wolności. Sara robi wszystko, aby kobieta z powrotem trafiła do więzienia.

Streszczenie odcinka
Maid Man CSI Down Freaks & Geeks
csi-sezon12-Maid Man

Były burmistrz Las Vegas zostaje postrzelony w Muzeum Przestępczości, a zespół CSI musi zagłębić się w historię miasta, aby znaleźć wskazówki dotyczące zabójstwa.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-CSI Down

Podczas śledztwa domniemana ofiara morderstwa, Frank, nagle podnosi się i prosi o pomoc. Mężczyzna porywa helikopter Medevac, transportujący go do szpitala.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Freaks & Geeks

Zabójstwo popularnego artysty prowadzi zespół CSI za kulisy gabinetu osobliwości w wesołym miasteczku.

Streszczenie odcinka
Brain Doe Crime After Crime Zippered
csi-sezon12-Brain Doe

Na miejscu kraksy samochodowej zespół CSI znajduje mózg. Nie należy on do żadnej z ofiar wypadku. Russell martwi się o syna, którego wyrzucono ze szkoły.


Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Crime After Crime

Śledczy badają trzy, pozornie niepowiązane ze sobą zbrodnie. Dochodzenie prowadzi ich do emerytowanego detektywa. Mężczyzna znajduje się w ostatnim stadium choroby nowotworowej i jest świadomy, że niebawem umrze. W toku śledztwa funkcjonariusze nabierają podejrzeń, że śmiertelnie chory funkcjonariusz mści się na przestępcach, których w przeszłości nie zdołał ująć ani postawić przed sądem. Russell i Willows są przekonani, że chory nie działał sam. Aby dotrzeć do jego wspólnika, przenikają do środowiska kolegów detektywa z policji. Odkrywają zaskakujące fakty w tej sprawie.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Zippered

Na ulicach miasta pojawia się wojskowa broń szturmowa. Niebawem zostaje zamordowany mężczyzna. Z początkowych ustaleń ekipy Russella wynika, że ofiara zajmowała się rolnictwem. Po pewnym czasie wychodzi na jaw, że zabity mężczyzna był w rzeczywistości ekspertem w dziedzinie balistyki. W śledztwo angażują się agenci FBI. Jeden z nich, Viggo McQuaid, nawiązuje szczególne relacje z detektyw Willows, podczas gdy mniej doświadczony agent Pratt otrzymuje pomoc od D.B. Tymczasem Catherine zazdrości życiowej stabilizacji swojej przyjaciółce Laurze, żonie Johna Gabriela.

Streszczenie odcinka
Genetic Disorder Ms. Willows Regrets Willows in the Wind
csi-sezon12-Genetic Disorder

D.B. Russell z pomocą zespołu bada sprawę zabójstwa genealoga, doktora Ala Robbinsa. Nagie ciało mężczyzny znalazła w sypialni jego żona Judy. Okoliczności zbrodni wskazują, że specjalista zginął podczas miłosnych uniesień, a główną podejrzaną o morderstwo jest jego małżonka. Judy broni jednak swojej niewinności. Agenci poszukują obiektywnych dowodów w tej sprawie. Dalsze śledztwo prowadzi do osób z otoczenia zawodowego Robbinsa. Okazuje się, że w trakcie prowadzonych prac przypadkiem odkrył on pewien mroczny sekret.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Ms. Willows Regrets

W kancelarii prawniczej, którą Catherine poleciła przyjaciółce, Laurze, dochodzi do zabójstwa. Catherine obawia się, że miało ono związek z jej znajomą. Stara się z nią skontaktować, okazuje się jednak, że Laura zniknęła. Jej mąż, Gabriel, staje się głównym podejrzanym. Firma, której szefem jest Mark Gabriel, zajmuje się oczyszczaniem miejsc zbrodni w Iraku i Afganistanie. Miejsce zbrodni w firmie prawniczej zostało oczyszczone w podobny sposób.


Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Willows in the Wind

Willows i D.B. muszą się ukrywać po tym, jak ktoś próbował ich zabić. Wszystkie poszlaki wskazują, że za próbą zabójstwa detektywów stoi Mark Gabriel, mąż przyjaciółki Catherine. Agenci próbują ustalić miejsce pobytu Willows i Russella. Niebawem odkrywają przełomowe dla śledztwa informacje na temat żony Gabriela, Laury. Okazuje się, że kobieta miała pewien zbrodniczy plan, a jej pomocnikiem była osoba powiązana z FBI. Detektyw Willows postanawia zrezygnować z pracy w zespole D.B. i zostać agentką FBI.

Streszczenie odcinka
Tressed to Kill Seeing Red Stealing Home
csi-sezon12-Tressed to Kill

Śledczy badają morderstwa popełnione przez seryjnego mordercę, który zabija kobiety
i ubiera je w stylu z lat 70-tych.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Seeing Red

Nick pomaga ofierze wypadku samochodowego, która cierpi na amnezję, poskładać do kupy kawałki wspomnień składające się na miejsce brutanej zbrodni.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Stealing Home

Zespół bada sprawę kradzieży domu i związanych z tym zbrodni z przeszłości.


Streszczenie odcinka
CSI Unplugged Trends with Benefits Malice in Wonderland
csi-sezon12-CSI Unplugged

W mieście dochodzi do awarii, która sprawia, że śledczy muszą powrócić do starych metod badania śladów zbrodni, aby rozwiązać sprawę porwania dziecka.Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Trends with Benefits

Agenci muszą rozwiązać sprawę niedawnego morderstwa, którego ofiarą pada student. Okazuje się, że zrobione mu pośmiertnie zdjęcie staje się hitem Internetu.Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Malice in Wonderland

Gdy ekipa detektywów zostaje poproszona o zbadanie sprawy napadu rabunkowego połączonego z zabójstwem, co miało miejsce na weselu w klimacie Alicji w Krainie Czarów, mają nie lada orzech do zgryzienia. W tym czasie matka Hodgesa przyjeżdża do miasta, a on chce, by Morgan udawała jego dziewczynę.

Streszczenie odcinka
Split Decisions Altered Stakes Dune and Gloom
csi-sezon12-Split Decisions

Detektywi zostają wezwani do rozwikłania sprawy mężczyzny zastrzelonego w kasynie. Aby schwytać mordercę, muszą zamknąć budynek.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Altered Stakes

Stokes dowiaduje się, że wyrok mężczyzny, którego udało mu się wtrącić do więzienia, zostanie uchylony. Detektywi muszą ponownie udowodnić winę mordercy, aby nie wyszedł na wolność.

Streszczenie odcinka
csi-sezon12-Dune and Gloom

Agenci zostają wezwani do rozwiązania sprawy śmierci kierowcy ciężarówki wyścigowej, który zginął w trakcie wyścigu w wyniku eksplozji bomby.

Streszczenie odcinka
Homecoming
csi-sezon12-Homecoming

Gdy przyjaciel szeryfa jest podejrzany o zabójstwo żony, polityczne skutki śledztwa zdradzają kulisy konfliktu Russela z Finlay. Dawny wróg zespołu zjawia się ponownie. Nick rozważa odejście z drużyny. Wnuczka Russela zostaje porwana.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013