Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sezon 1

Pilot Cool Change Crate 'n' Burial
csi-sezon1-Pilot

Sprawa 1: Samobójstwo - człowiek znaleziony w wannie, który pożegnalną wiadomość nagrał na dyktafonie. Sprawa 2: Zabójstwo w obronie własnej - człowiek zastrzelony przy próbie wtargnięcia do domu znajomych. 3: Prostytutka okradająca mężczyzn za pomocą środka usypiającego.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Cool Change

1:Mężczyzna wygrywa dużą sumę pieniędzy w kasynie i zostaje znaleziony martwy na środku ulicy. 2: Sprawa kradzieży i napaści na Holly z pierwszego odcinka. Warrick zostaje zawieszony za pozostawienie Holly samej na miejscu przestępstwa. W serialu pojawia się Sara Sidle.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Crate 'n' Burial

1: Porwana zostaje żona bogatego mężczyzny. Grissom z Sarą znajdują ją zakopaną żywcem na pustyni. Śledztwo przynosi nieoczekiwane rezultaty. 2: Catherine i Warrick prowadzą dochodzenie w sprawie ucieczki z miejsca wypadku, w którym ginie mała dziewczynka. Ruletka zeznań wnuk-dziadek.

Streszczenie odcinka
Pledging Mr. Johnson Friends & Lovers Who Are You?
csi-sezon1-Pledging Mr. Johnson

1: Znaleziono kobiecą nogę w jeziorze, nurkowie odnajdują resztę zwłok. Grissom i Catherine podejrzewają męża i kochanka. 2: Nick i Sara badają sprawę studenta, który powiesił się w swoim pokoju. Według kolegów zrobił to bo nie przyjęto go do bractwa.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Friends and Lovers

1: Zabity sponsor szkoły. Cath i Nick badają sprawę na podstawie rozprysków krwi. 2: Kolejne śledztwo dotyczy chłopca, który zmarł na pustyni, prawdopodobnie wskutek strachu. 3: Sara odkrywa ciemną stronę domów pogrzebowych - recykling trumien.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Who Are You

1: Zamurowany szkielet kobiety w fundamentach domu. 2: Catherine prowadzi sprawę byłego męża oskarżonego o gwałt. Sara i Warrick dostają sprawę policjanta Joe Tyner'a, który jest podejrzany o zabicie przestępcy, którego ścigał.

Streszczenie odcinka
Blood Drops Anonymous Unfriendly Skies
csi-sezon1-Blood Drops

W brutalny sposób zamordowano czterech członków rodziny - ojca, matkę i dwóch synów, ocalały tylko ich dwie córki. Grissom i cała drużyna podejrzewają morderstwo na tle rytualnym, ale dowody wskazują na zupełnie inną historię.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Anonymous

Nawiązanie do pierwszego odcinka- pojawia się drugie upozorowane samobójstwo w wannie. Drugą sprawę prowadzi Nick z Warrikiem, dotyczy ona samochodu, który zjechał ze skarpy z pijanym pasażerem bez kierowcy. Śledczy wdają się w ostrą rywalizację.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Unfriendly Skies

Podczas lotu umiera, w niewyjaśnionych okolicznościach jeden z pasażerów. Grissom i jego ekipa zostają wezwani do zbadania jego śmierci. Pozostali pasażerowie stają się podejrzanymi. Śledczy mają tylko 12 godzin na wyjaśnienie tej sprawy.

Streszczenie odcinka
Sex, Lies and Larvae I-15 Murders' Fahrenheit 932
csi-sezon1-Sex, Lies and Larvae

1: Turyści na pustyni znajdują rozkładające się ciało kobiety. Grissom z Sarą, aby znaleźć sprawcę, muszą ustalić czas zgonu na podstawie larw owadów znalezionych na ciele. 2: Cath z Warrikiem szukają złodzieja obrazu. 3: Nick szuka nie całkiem zaginionej kobiety....

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-I-15 Murders

1. Grissom i Catherine zajmuje się sprawą zaginionej kobiety, która padła ofiarą seryjnego mordercy; 2. Warrick i Sara badają śmierć mężczyzny - główne podejrzenie pada brata ofiary. 3. Nick pomaga znajomej prostytutce oczyścić się z oskarżeń.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Fahrenheit 932

1: Grissom otrzymuje kasetę video z więzienia, z nagraną prośbą więźnia o podjęcie jeszcze raz śledztwa, w sprawie podpalenia jego domu i śmierci żony i córki, o które został oskarżony. Śledztwo prowadził Ecklie. 2: Martwy goniec z kasyna - sprawa Nicka i Cath.

Streszczenie odcinka
Boom To Halve and to Hold Table Stakes
csi-sezon1-Boom

1: Wybuch bomby w banku. 2: Policja znajduje martwą prostytutkę (odc. 1 i 11). Ecklie prowadzi sprawę. Znajduje w Jej mieszkaniu odciski palców i DNA Nicka, zamierza go oskarżyć o morderstwo. Do sprawy wkracza Cath.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-To Halve and to Hold

1: Mężczyzna na spacerze z psem, znajduje dziwnie wyglądającą kość. Zgłasza to policji, kość okazuje się ludzka. Grissom rozpoczyna poszukiwania reszty szkieletu. 2: Warrick i Sara zajmują się sprawą martwego striptizera znalezionego w motelu.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Table Stakes

1: Podczas ekskluzywnego przyjęcia zostaje zabita kobieta. Rozpoczynają się poszukiwania mordercy, a także właścicielki domu, w którym znaleziono ciało. 2: Ciało mężczyzny w windzie, z monetą wetkniętą w ranę postrzałową na czole.

Streszczenie odcinka
Too Tough To Die Face Lift $35K O.B.O.
csi-sezon1-Too Tough To Die

1: Sara prowadzi śledztwo w sprawie pobitej kobiety, której stan jest krytyczny i żyje tylko dzięki respiratorowi. 2: Catherine i Warrick prowadzą sprawę strzelaniny między sąsiadami. Część dowodów zaginęła, a śledczy który prowadził tę sprawę odszedł z pracy.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Face Lift

1: Martwy mężczyzna w sklepie. Przypadkowo na miejscu zbrodni znaleziono dorosłe odciski palców porwanej 17 lat wcześniej dziewczynki. 2: Warrick z Sarą prowadzą śledztwo w sprawie spalonych zwłok kobiety. Sara zakłada, że kobieta ta spłonęła nie wskutek wypadku, a samospalenia...

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-$35K O.B.O.

1: Małżonkowie opuszczający restaurację zostają zamordowani, ich samochód skradziono. Sprawę komplikuje padający deszcz. 2:Skradzione auto zostaje odnalezione z martwą kobietą w środku. 3: Catherine zajmuje się sprawą zawalenia się domu, na skutek czego śmierć poniosły trzy osoby.

Streszczenie odcinka
Gentle, Gentle Sounds of Silence Justice Is Served
csi-sezon1-Gentle, Gentle

Cały zespół prowadzi jedną sprawę. Porwane zostaje małe dziecko, porywacze zostawiają list bez żądania okupu. Dowody wskazują na to, że rodzina coś ukrywa. Sprawa zamienia się w morderstwo, gdy Grissom znajduje zwłoki dziecka.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Sounds of Silence

1: Policja znajduje ciało młodego chłopaka. Okazuje się, że chłopak był głuchy. Wychodzi na jaw, że Grissom potrafi migać. 2: Catherine i Nick prowadzą sprawę strzelaniny w sklepie - 5 ofiar - trzech mężczyzn i dwie kobiety. Jedna z nich była w ciąży.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-Justice Is Served

1: Grissom, Nick i Warrick prowadzą sprawę mężczyzny zaatakowanego przez dzikie zwierzę w parku. Sprawa komplikuje się gdy odkrywają, że mężczyzna ma wyciętą wątrobę. 2: Mała dziewczyna znika w parku rozrywki. Policja znajduje jej ciało w basenie tunelu.

Streszczenie odcinka
Evaluation Day The Strip Strangler ...
csi-sezon1-Evaluation Day

1: Chłopak z poprawczaka prosi Warricka o pomoc. Chce, aby znalazł sprawcę morderstwa, aby nie musiał zeznawać. 2: Policja przypadkiem znajduje głowę mężczyzny w bagażniku samochodu. Rozpoczynają się poszukiwania sprawcy i reszty ciała.

Streszczenie odcinka
csi-sezon1-The Strip Strangler

W Las Vegas następuje seria brutalnych gwałtów. Morderca sprząta po sobie miejsce zbrodni i podrzuca dowody. Szeryf Mobley wzywa na pomoc FBI choć Grissom jest temu przeciwny. Sara oferuje się jako przynęta do złapania mordercy.

Streszczenie odcinka
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013