Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - Prosektorium

Al Robbins kostnica1 David kostnica3 kostnica2

Al Robbins przy pracy

Down_the_Drain Down_the_Drain Down_the_Drain Down_the_Drain Down_the_Drain Down_the_Drain Down_the_Drain Down_the_Drain Down_the_Drain

Serialowi bywalcy prosektorium

kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy kostnica - bywalcy

Przypadek Lorenzo Morales
- niesamowity splot wypadków i przyczyna zgonu zmieniająca się 5 razy.

Happy Morales

Lorenzo Morales - były bokser, jego zwłoki zostały znalezione w basenie w ośrodku, a raczej burdelu prowadzonego przez George'a i Doris na Sugar Cane Ranch. Lorenzo miał na szyi ślady jak po kulach oraz podbite prawe oko. Podczas sekcji dr Robbins stwierdził że przyczyną śmierci nie było utonięcie, ofiara ma nabrzmiałe genitalia pokryte czerwonymi pręgami, moszna wypełniona płynem. Na głowie jest rana a na niej widoczne są litery INCH. Jak się później okazało Lorenzo został uderzony w głowę łomem na którym widnieje napis MADE IN CHINA. Al stwierdza jednak że uderzenie w głowę nie było przyczyną śmierci. Natomiast dziura w gardle nie pochodziła od kuli i powstała przed uderzeniem w głowę. Ustalono że rany na szyi powstały od postrzału z kuszy, ale i to nie spowodowało śmierci boksera. Kiedy strzelano do niego, Lorenzo był na skraju szoku anafilaktycznego. Jego tchawica była prawie całkowicie zablokowana. Strzała otworzyła mu drogi oddechowe, zasadniczo robiąc mu tracheotomię. Szok był reakcją na skorupiaki, ale w jego żołądku nie było skorupiaków tylko trzy kilogramy niestrawionego mięsa. Śledczy ustalili że Doris uprawiała z Lorenzo seks oralny po tym jak zjadła krewetki. Nie wiedziała, że był uczulony na skorupiaki. Dr Robbins ustala jednak, że to nie szok anafilaktyczny, tylko jad węża, a konkretnie grzechotnika diamentowego, zabił go. I nie został ugryziony tylko mu go wstrzyknięto strzykawką. Prokurator nie wie, kogo ma oskarżyć. Chce jak najdokładniejszego określenia czasu zdarzeń.
Ustalono następujący przebieg zdarzeń:
Connor - barman z Sugar Cane Ranch wstrzyknął Lorenzo jad w nogę i odniósł zwłoki do przepustu, ale ten odzyskał tam przytomność i szukał Śnij Chwilę. Źle się czuł, spotkał Doris, która się z nim kochała wprowadzając go w szok anafilaktyczny, potem Connor strzelił do niego z kuszy, a na końcu Śnij Chwilę uderzyła go łomem w głowę. Lorenzo poszedł w końcu nad basen i usiadł na krzesełku by zapalić papierosa. Krzesełko miało uszkodzoną nogę i wpadł do basenu, a przez otwór w szyi woda wpłynęła mu do płuc. Dr Robbins sporządzając raport z sekcji zwłok jako przyczynę zgonu zanotował : nieznana / zatrzymanie akcji serca.

kostnica - Happy Morales kostnica - Happy Morales kostnica - Happy Morales kostnica - Happy Morales
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013