Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

gry pc

csi csi csi csi csi csi
CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

Zamordowana kobieta... zabity policjant... tajemnicze podpalenie. Co te przestępstwa mają ze sobą wspólnego? Wejdź w mroczny świat Kryminalnych Zagadek Las Vegas i wraz z Grissomem, Catherine i drużyną CSI odkryj prawdę. Pomoże Ci zaawansowany sprzęt śledczy i własny umysł - dzięki nim odkryjesz tajemnice zbrodni. Teraz serial Kryminalne Zagadki Las Vegas rozgrywa się na ekranie Twojego monitora!

W grze CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas wcielasz się w agenta CSI, który musi wykazać się giętkością umysłu, zmysłem detektywistycznym i zdolnościami śledczymi. Badaj miejsca zbrodni, przesłuchuj świadków i odkryj, kto popełnił przestępstwo.

Charakterystyczne cechy

źródło: www.swiatgry.pl

Strona oficjalna
Solucja
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Mroczne Motywy

Mroczne Motywy to kontynuacja bestsellerowej gry przygodowej firmy Ubisoft, opartej o serial Kryminalne Zagadki Las Vegas. Jeśli masz ochotę sprawdzić swoje nerwy i intelekt - zagraj! Będziesz musiał odwiedzać miejsca zbrodni, przesłuchiwać świadków, analizować dowody i wykorzystywać najnowszy sprzęt śledczy. W kontynuacji pojawia się szereg usprawnień - nowe sposoby badania śladów, kilka poziomów trudności oraz dodatkowe opcje laboratoryjne. Podobnie jak w pierwszej części gry, w Mrocznych Motywach realistycznie odtworzono wizerunki i głosy oryginalnych aktorów serialowych.

Charakterystyczne cechy

źródło: www.swiatgry.pl

Strona oficjalna
Solucja
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi

CSI: 3 wymiary zbrodni

Dołącz do słynnego biura śledczego CSI z Las Vegas i zbadaj 5 zupełnie nowych spraw, wykorzystując najnowszy sprzęt. Pracuj z Grissomem, Catherine i pozostałymi postaciami z serialu, a przy śledztwie używaj wyszukanych narzędzi. Aby odkryć prawdę stojącą za przestępstwami musisz odwiedzić miejsce zbrodni, przesłuchać podejrzanych, zebrać oraz zbadać ślady. Rozwiązuj zagadki i znajdź zależności pomiędzy podejrzanym, ofiarą i miejscem przestępstwa. Tylko w ten sposób będziesz w stanie dokonać aresztowania i rozwiązać sprawę.

Charakterystyczne cechy

źródło: www.gry-online.pl

Strona oficjalna
Solucja
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody

Przed tobą kolejna odsłona serii detektywistycznej firmy Ubisoft! Dołącz do Gila Grissoma, Catherine Willows i reszty ekipy śledczej z Las Vegas, aby rozwiązać kryminalne zagadki, korzystając z rzeczywistych technik i sprzętu laboratoryjnego. Tylko w tej grze odnajdziesz tak zaawansowane metody kryminalistyczne i techniki, którymi posługują się na co dzień lekarze sądowi. Odwiedź miejsca zbrodni przeniesione wprost z twojego ulubionego serialu i dokonaj eksperymentów w zupełnie nowym laboratorium garażowym, w którym zbadasz samochody czy łodzie, będące dowodami w sprawie. Nowa odsłona serii CSI to również nowe mini-gierki laboratoryjne i gadżety.

Charakterystyczne cechy

źródło: www.swiatgry.pl

Strona oficjalna
Solucja
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi

CSI: Deadly Intent

CSI: Deadly Intent (CSI: Mordercze Zamiary) to kolejna odsłona serii kryminalnych gier przygodowych, opartych na bazie popularnego serialu o amerykańskich detektywach. Premiera gry w Polsce przewidziana jest na październik 2009.

Akcja CSI: Deadly Intent nawiązuje do dziewiątego sezonu serialu CSI: Las Vegas, w którym pojawiają się nowe, istotne postacie - Ray Langston, grany przez Laurence'a Fishburne'a i Riley Adams. Naszym zadaniem jest pomaganie detektywom w doprowadzeniu do finału prowadzonych przez nich śledztw. Zadania stworzono we współpracy ze scenarzystami telewizyjnymi.

W grze możemy do woli przeszukiwać miejsca zbrodni, oglądać szczegółowo ciała ofiar, zbierać podejrzane przedmioty i odciski palców, a następnie analizować DNA i sprawdzać wszelkie ślady w laboratorium, pod mikroskopem. Autorzy przygotowali także specjalny system przesłuchiwania świadków i oskarżonych. By wydobyć z nich informacje, należy zadawać inteligentne pytania, powiązane ściśle ze znalezionym materiałem dowodowym. Ten nie zawsze jednak dostępny jest bezproblemowo. W niektórych lokacjach trzeba bardzo długo przyglądać się badanym miejscom, by zauważyć istotne detale.

W stosunku do innych gier z serii w CSI: Deadly Intent poprawie uległa synchronizacja wypowiadanych słów z mimiką postaci, zaś sam produkt zyskał ulepszoną oprawę graficzną, wliczając w to nowe efekty świetlne.


csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi

CSI: Fatal Conspiracy

CSI: Fatal Conspiracyto kolejna odsłona serii przygodówkowej na podstawie znanego serialu telewizyjnego, który jest emitowany od wielu lat praktycznie w każdym zakątku świata. Za stworzenie gry odpowiada studio Telltale Games, specjalizujące się właśnie w przygodówkach (Puzzle Agent, Sam & Max). Producent przygotował w przeszłości kilka innych tytułów na podstawie CSI - CSI: Deadly Intent, Crime Scene Investigation: Hard Evidence oraz CSI: 3 Dimensions of Murder. Gra została stworzona na podstawie dziesiątego sezonu oryginalnego CSI i utrzymaną ją w charakterystycznym stylu serialu. Wcielamy się w śledczego ze specjalnej jednostki, który musi rozwikłać pięć powiązanych ze sobą spraw.

źródło: www.gry-online.pl


csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
csi csi csi
mapa mapa stronytop↑
IB © 2009-2013